Hoppa till huvudinnehållet

Omställningsrådgivare

Anna Brümmer

Bromölla, Båstad, Hässleholm, Hörby, Kristianstad, Osby, Perstorp, Ängelholm, Örkelljunga, Östra Göinge

Telefonnummer 072 994 76 59 Mobilnummer anna.brummer@omstallningsfonden.se Epost

Anna Hansson

Berg, Bräcke, Dorotea, Härjedalen, Härnösand, Kramfors, Krokom, Nordanstig, Ragunda, Sollefteå, Storuman, Strömsund, Sundsvall, Timrå, Vilhelmina, Ånge, Åre, Östersund, Region Jämtland Härjedalen, Region Västernorrland

Telefonnummer 072 884 51 29 Mobilnummer anna.hansson@omstallningsfonden.se Epost

Annika Eriksson

Arvika, Eda, Grums, Hagfors, Hammarö, Kil, Sunne, Torsby, Årjäng

Telefonnummer 072 370 41 36 Mobilnummer annika.eriksson@omstallningsfonden.se Epost

Ann-Louice Lindholm

Region Stockholm, Region Värmland

Telefonnummer 070 377 45 73 Mobilnummer ann-louice.lindholm@omstallningsfonden.se Epost

Camilla Grahn

Falköping, Gullspång, Götene, Hjo, Karlsborg, Lidköping, Mariestad, Skara, Skövde, Tibro, Tidaholm, Töreboda, Vara

Telefonnummer 072 997 20 65 Mobilnummer camilla.grahn@omstallningsfonden.se Epost

Carina Wedin

Piteå, även rådgivare för KFS-företagens Trygghetsfond

Telefonnummer 072 503 73 01 Mobilnummer carina.wedin@omstallningsfonden.se Epost

Clarie Emilsson

Bengtsfors, Dals-Ed, Degerfors, Filipstad, Forshaga, Karlskoga, Karlstad, Kristinehamn, Munkfors, Storfors, Säffle, Åmål

Telefonnummer 072 884 51 28 Mobilnummer clarie.emilsson@omstallningsfonden.se Epost

Eva Groop

Askersund, Hallsberg, Kumla, Laxå, Lekeberg, Örebro, Eskilstuna, Flen, Gnesta, Katrineholm, Nykvarn, Nyköping, Oxelösund, Strängnäs, Trosa, Vingåker, Region Sörmland, Region Örebro län

Telefonnummer 072 966 19 45 Mobilnummer eva.groop@omstallningsfonden.se Epost

Gunilla Jacobson

Avesta, Borlänge, Falun, Gagnef, Hedemora, Leksand, Ludvika, Malung-Sälen, Mora, Norberg, Orsa, Rättvik, Smedjebacken, Säter, Tierp, Vansbro, Älvdalen, Region Dalarna

Telefonnummer 072 540 57 51 Mobilnummer gunilla.jacobson@omstallningsfonden.se Epost

Helena Movenius

Haparanda, Jokkmokk, Kiruna, Pajala, Överkalix, Övertorneå

Telefonnummer 072 889 91 76 Mobilnummer helena.movenius@omstallningsfonden.se Epost

Johan Frisö

Verksamhetsansvarig på KFS-företagens Trygghetsfond

Telefonnummer 070 419 33 95 Mobilnummer johan.friso@omstallningsfonden.se Epost

Johnny Birgersson

Färgelanda, Grästorp, Lilla Edet, Lysekil, Mellerud, Munkedal, Sotenäs, Strömstad, Tanum, Trollhättan, Uddevalla, Vänersborg

Telefonnummer 072 370 41 37 Mobilnummer johnny.birgersson@omstallningsfonden.se Epost

Kina Moby

Botkyrka, Gällivare, Huddinge, Lidingö, Norrtälje, Nynäshamn, Salem, Täby, Vallentuna, Vaxholm, Österåker

Telefonnummer 072 535 40 78 Mobilnummer kina.moby@omstallningsfonden.se Epost

Lars Eriksson

Bjurholm, Lycksele, Malå, Nordmaling, Norsjö, Robertsfors, Sorsele, Umeå, Vindeln, Vännäs, Åsele, Örnsköldsvik, Region Västerbotten

Telefonnummer 072 567 66 24 Mobilnummer lars.eriksson@omstallningsfonden.se Epost

Lena Funke Andersson

Bjuv, Burlöv, Eslöv, Helsingborg, Höganäs, Höör, Klippan, Kävlinge, Landskrona, Lund, Svalöv, Åstorp

Telefonnummer 072 370 41 38 Mobilnummer lena.funke@omstallningsfonden.se Epost

Lena Larsson

Bollebygd, Borås, Falkenberg, Halmstad, Hylte, Härryda, Kungsbacka, Laholm, Mark, Mölndal, Svenljunga, Tranemo, Ulricehamn, Varberg, Region Halland

Telefonnummer 072 450 01 30 Mobilnummer lena.larsson@omstallningsfonden.se Epost

Lena Volavy

Borgholm, Emmaboda, Hultsfred, Högsby, Kalmar, Karlshamn, Karlskrona, Lessebo, Mönsterås, Mörbylånga, Nybro, Olofström, Oskarshamn, Ronneby, Sölvesborg, Tingsryd, Torsås, Vimmerby, Västervik, Älmhult, Region Blekinge, Region Kalmar län

Telefonnummer 072 994 79 99 Mobilnummer lena.volavy@omstallningsfonden.se Epost

Lisbeth Pinotti

Lomma, Malmö, Simrishamn, Sjöbo, Skurup, Staffanstorp, Svedala, Tomelilla, Trelleborg, Vellinge, Ystad, Region Skåne

Telefonnummer 072 535 40 77 Mobilnummer lisbeth.pinotti@omstallningsfonden.se Epost

Mats Skalberg

Bollnäs, Gävle, Hofors, Hudiksvall, Ljusdal, Ockelbo, Ovanåker, Sandviken, Söderhamn, Älvkarleby, Region Gävleborg

Telefonnummer 072 370 41 39 Mobilnummer mats.skalberg@omstallningsfonden.se Epost

Siiri Julge Alvemyr

Alvesta, Aneby, Eksjö, Gislaved, Gnosjö, Habo, Jönköping, Ljungby, Markaryd, Mullsjö, Nässjö, Sävsjö, Tranås, Uppvidinge, Vaggeryd, Vetlanda, Värnamo, Växjö, Region Jönköpings län, Region Kronoberg

Telefonnummer 072 966 19 31 Mobilnummer siiri.julge.alvemyr@omstallningsfonden.se Epost

Stefan Berg

Arjeplog, Arvidsjaur, Boden, Kalix, Luleå, Skellefteå, Älvsbyn, Region Norrbotten

Telefonnummer 072 997 20 94 Mobilnummer stefan.berg@omstallningsfonden.se Epost

Susann Locksenius

Boxholm, Ekerö, Finspång, Gotland, Haninge, Kinda, Linköping, Mjölby, Motala, Norrköping, Nacka, Solna, Stockholm, Sundbyberg, Söderköping, Södertälje, Tyresö, Vadstena, Valdemarsvik, Värmdö, Ydre, Åtvidaberg, Ödeshög, Region Gotland, Region Östergötland

Telefonnummer 072 884 51 30 Mobilnummer susann.locksenius@omstallningsfonden.se Epost

Tobias Sahlgren

Arboga, Danderyd, Enköping, Fagersta, Hallstahammar, Heby, Håbo, Hällefors, Järfälla, Knivsta, Kungsör, Köping, Lindesberg, Ljusnarsberg, Nora, Sala, Sigtuna, Skinnskatteberg, Sollentuna, Surahammar, Upplands Väsby, Upplands-Bro, Uppsala, Västerås, Östhammar, Region Uppsala, Region Västmanland

Telefonnummer 072 966 19 43 Mobilnummer tobias.sahlgren@omstallningsfonden.se Epost

Tony Bergqvist

Ale, Alingsås, Essunga, Göteborg, Herrljunga, Kungälv, Lerum, Orust, Partille, Stenungsund, Tjörn, Vårgårda, Västra Götalandsregionen, Öckerö

Telefonnummer 072 997 20 66 Mobilnummer tony.bergqvist@omstallningsfonden.se Epost